Çevirmek istediğiniz Metni yazınız. (Maksimum karakter sayısı: 5000)
ÇEVİRİ SONUCUNUZ

İZMİR KONSOLOSLUĞU (İzmir). "Üniversite ön kayıt başvurusu"nun özetini indirmek ve yazdırmak için www.universitaly.it kişisel sayfanıza erişin; Öğrenim vizesi başvurusu için yazdırdığınız "üniversite ön kayıt başvurusu" özetinin Konsolosluk/Elçilik ofislerine teslim edilmesi gerektiğini lütfen unutmayınız. Vize başvurusunun nasıl iletileceği ve referans CONSOLATO İZMİR'e (Smirne) sunulacak diğer belgeler hakkında bilgi için https://vistoperitalia.esteri.it/home.aspx web sitesine ve CONSOLATO İZMİR'in bireysel sayfalarına bakın ( İzmir) consizmir.esteri.it/consolato_izmir/it/. Ön kayıt başvurunuzu doğrulayan İtalyan üniversitesi, yabancı yeterliliğinize ilişkin "Değer Beyanı" almanız gerektiğini belirtti. Değer Beyanı, İtalyanca dışında bir eğitim sisteminde verilen bir yeterlik hakkında bilgi veren ve bu diplomayı veren yabancı ülkede geçerliliğini belgeleyen İtalyanca yazılmış bir belgedir (yetkili kurumun resmi statüsü veya başka bir şekilde, şartlar, şartlar). ilgili eğitim kursuna erişim, kursun süresi vb. için). LÜTFEN DİKKATE ALIN, bu Beyanname, yeterliliğin verildiği yabancı ülke (veya konsolosluk bölgesi) için yargı yetkisine sahip İtalyan diplomatik-konsolosluk misyonu (Büyükelçilik / Konsolosluk) tarafından verilir.Bu mesaj otomatik olarak gönderildi. Cevap vermemeniz rica olunur.

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.